Zobacz Hotel Beethoven w http://salebiznesowe.pl
Rezerwuj online

już od 229 / os / noc

Gdańsk z Hop on - Hop off

Podróż dwupiętrowym Hop on - Hop off to gwarancja szybkiego, komfortowego i niekonwencjonalnego sposobu na poznanie Gdańska. 

Na każdym z 13 przystanków można będzie wysiąść, by zwiedzić okolicę, a potem wrócić na pokład w ramach tego samego biletu. Każdy podróżnik otrzymuje słuchawki do audioprzewodnika w 11 wersjach językowych. Audioprzewodnik podaje informacje na temat mijanych na trasie obiektów, przybliża historię miasta i dostarcza wielu ciekawostek z życia jego obecnych i dawnych mieszkańców. Proponujemy Państwu przejażdżkę dwiema liniami: niebieską i czerwoną, z których każda prowadzi ciekawą trasą do najważniejszych miejsc w mieście. Obie linie zaczynają się i kończą na przystanku „Brama Wyżynna” zlokalizowanego w samym sercu Gdańska. Czerwone autobusy zawiozą Państwa między innymi na Stare Miasto, Westerpalte, latarni morskiej i twierdzy Wisłoujście, ZOO i koncert w Katedrze Oliwskiej. Zatrzymają się przy stadionie i nieopodal Muzeum II Wojny Światowej.

Bilety już od 54 zł do nabycia w naszej recepcji!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij