Zobacz Hotel Beethoven w http://salebiznesowe.pl
Rezerwuj online

już od 229 / os / noc

Atrakcje

Gdańsk, Sopot, Gdynia zwane również Trójmiastem, to algomeracja mająca do zaoferowania niezwykle wiele atrakcji. Historyczne miejsca, restauracje i małe kawiarenki, port, piękne tereny, plaże, najdłuższe molo oraz festiwale muzyczne. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz sportu mają możliwość spróbowania swoich sił na ściankach wspinaczkowych, wzięcia udziału w spływie kajakowym po Motławie, poznania zakątków Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także mogą poczuć prawdziwe emocje związane z żeglarstwem. Przy naszym hotelu znajduje się ścieżka rowerowa, która prowadzi bezpośrednio na Stare Miasto. Zachęcamy do wypożyczenia roweru a rozbudowana sieć tras rowerowych pozwoli poznać Państwu najpiękniejsze zakątki Trójmiasta. 

Dla sympatyków kultury i sztuki, Trójmiasto oferuje mnóstwo wydarzeń. W Gdańsku mogą Pańśtwo wziąć udział w Festiwalu Teatrów Ulicznych "FETA", Festiwalu Narracji, a także wybrać się do Filharmonii Bałtyckiej czy Jarmark Dominikański. Do Gdyni co roku zjeżdża nawet 100 tysięcy fanów muzyki na jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce znany jako Open'er Festiwal. To portowe miasto co roku oferuje także miłośnikom sztuki Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Dni Designu oraz Lady's Jazz Festiwal. Sopot, jeden z największych kurortów w Polsce, jest przede wszystkim znany z festiwalu piosenki i Opery Leśnej. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij