Rezerwuj online

już od 229 / os / noc

poprzednia następna

Zwiedzanie z Przewodnikiem

Przyjazd:

Wyjazd:

15:00
11:00
  Polityka wobec dzieci
 • Dzieci w każdym wieku są mile widziane.

  Bezpłatnie! Wszystkie dzieci do lat 4 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

  Jedno dziecko do lat 2 - opłata w wysokości 50 PLN za osobę, za dobę, na łóżeczku niemowlęcym.

  Maksymalna liczba łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 1.

  Dodatkowe opłaty nie zostaną automatycznie doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

 • Zobacz więcej

Akceptowane karty kredytowe:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express
Gdańsk jedno z najpiękniejszych miast w Polsce i w Europie. Atrakcje Gdańska najłatwiej docenić poznając je w towarzystwie profesjonalnego lokalnego przewodnika. Ceny pakietu już od 153 PLN/os./noc

Oferta obejmuje:

 • 2 noclegi ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego,
 • Monitorowany parking naziemny i podziemny,
 • Dostęp do WIFI,
 • Około 2-3 godzinne zwiedzanie z przewodnikiem Głównego Miasta: Droga Królewska ,ulica Długa  w tym Dom Uphagena, Ratusz Głównomiejski, Fontanna Neptuna, Długi Targ, Dwór Artusa, Długie Pobrzeże, Żuraw, ulica Mariacka, Bazylika Mariacka.
Istnieje możliwość poszerzenia oferty zwiedzania również o wyjazd do  Westerplatte, Sopotu, Gdyni, Malborka, Fromborka, Helu, Łeby czy pojezierza Kaszubskiego.Rozbudowane pakiety zwiedzania z przewodnikiem przygotowujemy indywidualnie, dostosowując je do potrzeb i oczekiwań naszych Gości.

W celu rezerwacji lub złożenia zamówienia prosimy o kontak e - maliowy: recepcja@hotelbeethoven.pl lub telefoniczny +48 58 710 22 77/ + 48 506 342 669

 

*Pakiet obowiązuje w terminie od 01.01.2019 do 30.12.2019          

UWAGA: Prosimy o rezerwację pakietu minimum 7 dni przed przyjazdem, aby recepcja mogła potwierdzić terminy wycieczek i przewodnika.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij