Rezerwuj online

już od 229 / os / noc

Konferencje

Hotel Beethoven to doskonałe miejsce, w którym zorganizują Państwo szkolenia i spotkania biznesowe.

Nasz doświadczony zespół pracowników przygotuje wydarzenie na wysokim poziomie, według najwyższych standardów, zgodnie z Państwa wymaganiami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale - każda o metrażu 43m2. Pierwsza z nich umieszczona jest na I piętrze Hotelu, druga zaś na drugim piętrze - istnieje możliwość wynajęcia jej wraz z sąsiadującym tarasem z widokiem na Stare Miasto. Obie sale mogą pomieścić do 45 osób każda. 

Eleganckie, jasne, dobrze oświetlone oraz wyposażone w najlepszej jakości sprzęt, sprzyjają dobrej atmosferze pracy. Bierzemy pod uwagę wszystkie oczekiwania klienta i dokładamy wszelkich starań, aby całe wydarzenie przebiegło bezproblemowo, a jego uczestnicy zapamiętali nasz Hotel jako miejsce przyjazne nie tylko wypoczynkowi, ale także pracy. 

Sale na życzenie klientów mogą być dostosowane tak, aby zapewnić jak największy komfort prowadzenia konferencji.  W Hotelu Beethoven wiemy, że dbałość o szczegóły jest niezwykle istotna. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z nami, jeśli mają Państwo nietuzinkowe potrzeby - z chęcią je zrealizujemy!

 

Zobacz układ sal

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij