Rezerwuj online

już od 229 / os / noc

Atrakcje

Gdańsk, Sopot, Gdynia - znane nam wszystkim jako Trójmiasto, to algomeracja mająca do zaoferowania niezwykle wiele atrakcji. Historyczne miejsca, restauracjee i małe kawiarenki, port, piękne tereny, plaże oraz festiwale - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz sportu mają możliwość spróbowania swoich sił na ściankach wspinaczkowych, wzięcia udziału w spływie kajakowym po Motławie, poznania zakątków Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także mogą poczuć prawdziwe emocje związane z żeglarstwem. Przy naszym Hotelu znajduje się ścieżka rowerowa, która prowadzi bezpośrednio na Stare Miasto. Zachęcamy do wypożyczenia roweru - ogromna sieć tras rowerowych pozwoli poznać Państwu najpiękniejsze zakątki Trójmiasta. 

Dla sympatyków kultury i sztuki, Trójmiasto oferuje mnóstwo wydarzeń. W Gdańsku mogą Pańśtwo wziąć udział w Festiwalu Teatrów Ulicznych "FETA", Festiwalu Narracji, a także wybrać się do Filharmonii Bałtyckiej i na Jarmark Dominikański. Do Gdyni co roku zjeżdża nawet 100 tysięcy fanów muzyki na jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce - Open'er Festiwal. To portowe miasto co roku oferuje także miłośnikom sztuki Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Dni Designu oraz Lady's Jazz Festiwal. Sopot, jeden z największych kurortów w Polsce, jest przede wszystkim znany z festiwalu piosenki i Opery Leśnej. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij